سفارشی ساخته شده است صفحه نمایش LED مدولار و ویدیو دیوار


Newstar LED ارائه آخرین فن آوری های LED و فیلم نمایش می دهد. محدوده خود را از دسترس موجودی اجازه می دهد Newstar منجر به برخی از بزرگترین و جامع ترین نشان می دهد خدمات در سراسر کشور. تولید کننده رویداد تکیه به Newstar LED جهت دستیابی به چشم انداز خود را زیرا آنها ارائه گزینه های طیف گسترده LED، از جمله تکنولوژی جدید HD LED همراه با خدمات قابل اعتماد.

کنسرت در فضای باز

روز روشن قابل مشاهده ویدیو--Bring-زنده من ورود به رویداد خود را مخلوط با ضامن محتویات ویدئویی برای کمک به افزایش درآمد حمایت همراه
با سرگرم کننده شما مخاطبان هستیم. دوربین کامل ظروف بسته بندی موجود است.

سفارشی ساخته شده اندازه – طراحی هر صفحه نمایش اندازه برای مخاطبان خود را بدون توجه به رویداد عظیم چگونه است.

تنظیم کردن انعطاف پذیر – Newstar LED صفحه نمایش می تواند در مرحله سقف و یا مستقل خرپا همراه با زمین و پشتیبانی در جنگل آویزان.
گزینه های سبک وزن موجود است که می شود تقلب به چوب بست موبایل نیز هست.

HD آماده! – چراغ Newstar را در آغوش این تکنولوژی جدید با نام تجاری جدید موجودی Epistar و ستاره های ملی است. آیا شما عکسبرداری در SDI و یا HD وضوح ویدئو خود را حداکثر رساندن.
مقاوم در برابر هوا - باران یا درخشش شما همیشه در صفحه نمایش Newstar LED به سرگرم کننده شده اند.

طراحی

داخل سالن/فضای باز موجود محصولات – چراغ Newstar fromShenzhen برای محصولات داخل سالن و فضای باز کارخانه با پیشرفته ترین چراغ صفحه نمایش و صفحه نمایش led ساخت دستگاه ارائه می دهد.

همچنین Newstar LED همیشه در جستجوی بهترین وضوح در فضای باز در کشور اختصاص یافته است.
گزینه های سبک – حالا چراغ می تواند در هر مکان از جمله ballrooms هتل کوچک تمام راه را تا به برخی از قابل تشخیص ترین سالن های ورزشی در کشور کار می کنند. Newstar چراغ می توانید تجربه شخصی برای هر نوع محدودیت محل برگزاری را فراهم می کند.
تخیل – اجازه دهید Newstar LED دستیابی به چشم انداز خود را با موجودی خود را به روی صفحه نمایش قابل تنظیم.

طراحی نمایشگاه در غرفه

"وای" عامل--ظاهر چشم نواز چراغ به تنظیم کردن خود را اضافه کنید. بسیاری از گزینه های داخلی LED صفحه نمایش و همچنین مرحله بندی محصولات در دسترس هستند.
وضوح بالا – مشاهده فاصله نیست موضوع را با این صفحه نمایش با وضوح بالا منجر برای اجاره و در بسیاری از بزرگترین نشان می دهد در سراسر کشور از جمله دیترویت خودکار نمایش است.
"فضای پول"--Newstar LED ارائه می دهد گزینه های صفحه نمایش LED است که می تواند صتكبل یا آویزان در ساختار برای کمک به حداقل رساندن اثرات خود را و هنوز دستیابی به نیازهای شما.

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board