در حال سبز با نمایشگر LED

با استفاده از علامت های چراغ راه بسیار خوبی برای کسب و کار مدرن به سیاست های محیط زیست را گسترش است. تکنولوژی LED نسبت به علامت های سنتی نور جعبه در تقریبا هر راه است، و سبز به بوت.

بیایید نگاهی به مزایای سبز LED صفحه نمایش!

کاهش هزینه های انرژی: آرایه چراغ سنتی استفاده می کند حدود 1/10th برق به همان اندازه به عنوان یک لامپ رشته ای قابل مقایسه و قابل توجهی کمتر از فلورسنت یا لامپ نئون نیز هست. نشانه های LED بسیار کارآمد با عملا هیچ یک از انرژی خود را به عنوان بیش از حد حرارت تلف شده است.

دوره های دیگر: متوسط LED طول عمر حدود 35,000 به 50,000 ساعت است و که تنها مدت زمان آن نور یک چراغ به محو شدن به 70 درصد از شدت اصلی خود آورده است. دوره برای نمایشگرهای LED برای 100.000 ساعت تاریخ هستند به آنها زندگی مشخصاً از علامت های قابل مقایسه.

پاکسازی ساده تر: بر خلاف لامپ های مبتنی بر گاز بدون خطر مواد شیمیایی خطرناک نشت از آنها وجود دارد به محیط زیست، آنها بسیار دشوار است برای شکستن به ذرات تیز و هم بدون مواد خطرناک کار در ساخت و ساز خود را وجود دارد. چراغ عناصر را می توان حتی بازیافت شده!

دید بهتر است: اگر شما نگران tradeoff کیفیت انرژی کم هزینه و ساده ساخت و ساز وجود دارد، وجود ندارد. نمایشگرهای LED بهتر دید که بالای هر چیز دیگری را.

کمک های مالی دولت در دسترس هستند: بسته به دولت و منطقه کسب و کار خود، شما ممکن است واجد شرایط برای دولت کمک های مالی و یا کربن اعتبارات منظور شما را تشویق به اتخاذ فن آوری های سبز. این تحقیق می کنم! اگر شما واجد شرایط آن هزینه های خود را حتی بیشتر کاهش می یابد.

تعمیر و نگهداری ساده تر: هنگامی که یک علامت چراغ نصب شده است، تعمیر و نگهداری بسیار کمی نیاز به آن. حتی اگر چند چراغ فردی غیر منتظره بیرون رفتن, زیرا هر یک از نمایش را با استفاده از صدها یا هزاران نفر از LEDs آن به سختی ظرفیت نور به طور کلی تاثیر می گذارد. نشانه های رهبری از راه دور، کاهش هزینه های نیروی انسانی و گاز بهنگام.

این همه به یک نتیجه گیری می افزاید: حتی در حالی که شما لذت بردن از حال مزایای روشن تر، علامت های بهتر، شما ROI سرمایه گذاری صفحه نمایش خود را تسریع شود خواهد شد! اگر شما می خواهم به این کاوش بیشتر، این app وب تعاملی است که نشان می دهد که فقط نشان می دهد چقدر پول شما می توانید ذخیره کنید توسط سبز رفتن با LED را بررسی کنید.

اگر شما هر گونه سوال دیگر در مورد مزایای از علامت های دیجیتال LED، یا فقط می خواهم برای دیدن بیشتر در مورد چگونه رفتن سبز با led ها شما می توانید پول ذخیره، فقط با ما تماس بگیرید و ما می خواهیم مطمئن شوید که تمام اطلاعات لازم است.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board