دوربین مدار بسته خواهد شد استفاده از استودیوی جدید با HD LED صفحه نمایش

تجارتخانه معروف مجله "شرکت سریع" اخیرا مصاحبه استودیو طراح جیم Fenhagen، به عنوان طرح استودیو مشهور آمریکایی متخصص، او طراحی داخلی گزارش کلبر، بین نمایش روزانه، مارتا استوارت و دیگر برنامه های شناخته شده شرکت کرده. به تازگی، او طراحی شده جدید استودیو دوربین مدار بسته (تلویزیون مرکزی چین)، استودیو این عمل را بهار سال 2014 اولا ممکن است به دوربین مدار بسته اخبار شب در نه o ' ساعت استفاده شود.

به گفته جیم Fenhagen نشان داد که این استودیو جدید تکنولوژی آخرین, فوق العاده-resolution بالا چراغ اتخاذ خواهد شد، آن را یاد گرفته است که صفحه نمایش تنها 2.9 mm پیچ پیکسل، در حالی که قبل از, بالاترین پیکسل است نری که بزرگترین برجسته استودیو تمام می شود، به معنی دوربین مدار بسته استودیو LED صفحه نمایش به وضوح بی سابقه برسد.

جیم Fenhagen گفت که گران اگر چه, است فن آوری استودیوی اخبار آمریکا هنوز این سطح رسیده، دوربین مدار بسته استودیو جهت طراحی آینده آمریکا خواهد بود.

علاوه بر این، استودیو همچنین دفتر نیمه باز زمانی که در حال مشاهده دوربین مدار بسته اخبار خواهد، مخاطب قادر به دیدن اتاق خبر است که ممکن است به جای 75 نفر توسط را از طریق دیوار شیشه ای است.


جان آموس Comenius Optronics لهستان در ورشو، آخرین پروژه

با 7 سال تلاش مداوم footstep Newstar LED صفحه نمایش را از طریق زمین می رود، به عنوان مطمئن ترین چراغ شریک های صفحه نمایش، ما همیشه اطاعت فلسفه بازاریابی که مشتری خدا است، آنها ارائه خدمات 100% رضایت.

ارائه راه حل صفحه نمایش LED برای مشتری در لهستان، درخشان shoppe لوازم آرایشی و بهداشتی و مغازه را رنگارنگ تر و جذاب، اینجا برویم و جذاب نمایش LED Newstar اخیرا Newstar است.

نمایشگر LED P4 داخل سالن برای مرکز خرید در ورشو لهستان
پیچ پیکسل: P4
اندازه واحد: متر 128 * 128mm
هر اندازه صفحه نمایش: W1.152m * H2.944m (9pcs عرض، ارتفاع 23pcs)
مجموع: صفحه نمایش 4

علاوه بر این، برای در سایت نصب کمک برای نصب و اصلاح صفحه نمایش و همچنین مشکلات فناوری دیگر، تمام صفحه نمایش بسیار خوب انجام مهندسان ما لهستان رفت قاب واقعا روشن و روشن رنگ است، این کیفیت بالا است که نقش عکس و ویدئو، مشتری ما است بسیار راضی و مورد نمایش و ما.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board