نمایشگرهای LED چینی رفتن زنده در جام جهانی برزیل 2014

برزیل جام جهانی 2014, که به طور رسمی در تاریخ 13 ژوئن ۲۰۱۴ در سائو پائولو لگد کردن ورود به اوج. سال این بازی نوبت جالب از آخرین قهرمان جام جهانی اسپانیا از بازی زدم بود گرفته شده است. از ملت فوتبال برزیل میزبان رویداد ورزشی جهانی شصت و چهار سال سپری شده است. اگر چه تیم فوتبال چین از جام جهانی امسال رد صلاحیت شد، نمایشگرهای LED چینی ساخته شده با موفقیت "صندلی ردیف جلو" به رویداد ورزشی برتر جهان به دست آورده.

جام جهانی برزیل چینی LED صفحه نمایش راه رفتن رتبهٔ یک گام جدید به ارمغان می آورد، این رویداد ورزشی به زودی مردم "چین ساخته شده" را تائید می کنید اجازه دهید. نمایشگرهای LED چینی معروف در تمام جهان در حال حاضر، هر زمان و هر کجا که شما راه رفتن در خیابان برزیل، مردم پرشور می توانید همیشه شما می شناسید و می گویند: "سلام، شما از چین، دوست دارید عکس را با من می شود؟" و آن لحظه احساس غرور را به نام خود به خود از اعماق قلب خود ساطع می کند.


اما بورس چینی همیشه از "نفرین جام جهان،" که در آن بازار سهام تمایل به رها کردن رنج می برد. معمولا در روز واقعه ذات سهام کاهش حجم تجارت و تمایل قیمت سهام به حدود 60 درصد اما روز بعد از رویداد ورزشی تجارت سهام و قیمت، گفت: اوراق بهادار QF تحلیلگر Qinsheng شیعه دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد.

LEDs داده های اخیر نشان می دهد چینی LED صفحه نمایش مقیاس صادرات می تواند روند افزایش مستمر داشته باشد، چینی نمایش LED اطراف سفر و روشنایی تا جهان!

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board