انتخاب بهترین روش ارتباط برای علائم منجر

علامت های LED وسایل ارتباطی مهم برای شرکت ها و سازمان ها است. به عنوان صاحب امضاء دیجیتال ضروری است که شما می دانید چگونه به برقراری ارتباط و یا ارائه مطالب به صفحه نمایش است.

راه های مختلفی برای ارتباط با خود چراغ صفحه نمایش دیجیتال وجود دارد. یکی از عوامل مهم شما نیاز به درک این است که الزامات نمایش بستگی به نوع خاص نصب است. این کمک خواهد کرد که شما انتخاب تکنولوژی مناسب برای برنامه شما. پیام الکترونیکی مرکز تولید کنندگان ممکن است برخی یا تمامی این روش ها ارتباط با صفحه نمایش خود را ارائه.

این روش ارتباطی را می توان: سخت سیمی یا بی سیم

سخت سیمی روشهای ارتباطی نشانه MethodsLED

علائم منجر شد به طور معمول متصلند در گذشته با استفاده از مودم های تلفن و یا کابل های سریال. از آنجا که علائم به عنوان پیچیده بود و وجود کمتر داده ها به نشانه فرستاده شد پیش از این، این روش استفاده شد. به عنوان فن آوری پیشرفته، علائم مورد نیاز اندازه فایل بزرگتر. تلفن و کابل سریال ابزارهای ارتباطی شبکه اترنت کابل و یا فیبر نوری جایگزین شدند. اترنت و فیبر نوری استاندارد در حالی که گزینه های قدیمی تر استفاده می شود در شرایط خاص مثل کارخانه تولید طبقه سیمی روش تبدیل شده اند.

1. اترنت TCP/IP

TCP/IP بر روی شبکه اترنت شایع ترین روش های ارتباطی است.

این روش باعث می شود استفاده از اترنت ارتباط کارت نصب شده در رایانه شما و برقراری ارتباط با LED صفحه نمایش استفاده می شود. بیشتر LED ثبت سازندگان این نوع اتصال بدون آداپتور ویژه را ارائه می دهند. معمولا برای دیوار نصب علائم و نشانه های خیابانی است که نزدیک به رها کردن ساختمان و یا شبکه استفاده می شود. TCP/IP اترنت با دوام تر از فیبر نوری است.
توصیه استفاده:

کابل اترنت نباید بیش از 300 فوت در طول. اگر فاصله بیش از 300 فوت گسترش آن با اتصال به یک هاب و یا سوئیچ.

2. فیبر کابل نوری
فیبر نوری روش ارتباطی است که با استفاده از کابل فیبر نوری است که استفاده از نور برای ارسال اطلاعات از کامپیوتر شما به رهبری ثبت نام است.

فیبر نوری به فواصل دورتر و تاخیر انتقال پایین تر است. با این حال، این خطرناک و گران قیمت برای اجرا و تعمیر است. وضوح نظامی معمولا این روش ارتباطی استفاده می کنید.

توصیه استفاده:

فاصله تا 40 مایل با حالت تک و 10 کیلومتر با استفاده از چند حالت.
ارتباط پر سرعت برای ارسال فایل های بزرگ به سرعت
هنگامی که به ثبت نام از شرکت شبکه گسترده احتیاج دارید
هنگامی که شما باید هزینه متوسط و روش ارتباطی با سرعت بالا

3. تلفن مودم
مودم گوشی روش های ارتباطی است که با استفاده از خط تلفن برای برقراری ارتباط با علامت است.

سرعت ارتباط توسط مودم کنترل می شود و بستگی به یکپارچگی خطوط تلفن. شرکت تلفن است که معمولا هزینه برای دسترسی به این اتهام. تماس با شرکت تلفن محلی برای بررسی اگر خطوط تلفن نزدیک نشانه دارند. رایانه نیز نیاز به مودم خارجی تلفن برای دسترسی به رهبری ثبت نام.

4. سریال کابل

RS232: RS232 روش دو سیم ارتباطی است. این سیستم اتصال ساده است که آسان برای استفاده و نصب است. وقتی تنها یک صفحه نمایش LED متصل به کامپیوتر آن استفاده می شود.
توصیه استفاده:
هنگامی که فاصله بین کامپیوتر و صفحه نمایش LED است کمتر از 50 فوت (15 متر)
هنگام برقراری ارتباط با ورود به سیستم با استفاده از یک لپ تاپ.
هنگام ارسال پیام ها، فایل های بزرگ نیست
RS485: RS485 نیز روش دو سیم ارتباطی است. این می تواند چند علائم منجر به یک کامپیوتر متصل. اتصال ساده، آسان برای استفاده و نصب است. این نیاز به استفاده از مبدل از آنجایی که بیشتر رایانه ها این پورت را دارند.

توصیه استفاده:

هنگامی که فاصله بین نشانه ای و رایانه کمتر از 5000 متر (1500 متر) اما بیش از 50 فوت است.
هنگام ارسال پیام های تنها
هنگامی که اتصال چندین صفحه نمایش با استفاده از فقط یک کامپیوتر
روش های ارتباطی بی سیم

ارتباطات بی سیم بهتر است برای نمایشگرهای LED است که در 100-200 متری از نقطه انتقال استفاده می شود. خط سایت می باید روشن بدون دیوار و یا ساختمان های بین این رادیوها.

این روش زیر ساخت های کم هزینه پیاده سازی است. روش های ارتباطی بی سیم برای علامت های LED در قیمت و قابلیت اطمینان و قابلیت متفاوت است.

انواع فرکانس های مشترک:

900 مگاهرتز: فاصله طولانی تر اما آهسته تر میزان اطلاعات
2.4 Ghz: فرکانس استاندارد WiFi
5 Ghz: امن داده ها نرخ های بالاتر و بیشتر

1. فرکانس رادیویی

فرکانس رادیویی مورد استفاده مودم است که که در حدود 900 مگاهرتز کار می کند. فرستنده متصل به کامپیوتر و گیرنده است که ساکن در ثبت نام شامل. این روش برای برنامه های کاربردی در فضای باز توصیه می شود. اکثر تولید کنندگان ترجیح می دهند این روش اجازه می دهد تا طیف گسترده ای از انواع نصب و مسیری که در زمین نصب شده ندارد.
توصیه استفاده:

وجود خط دید روشن بین کامپیوتر انتقال و رهبری ثبت نام.
فاصله انتقال تا 2 مایل را پشتیبانی می کند.

2. بی سیم اترنت
بی سیم اترنت گاهی WiFi یا پل نامیده می شود. این روش معمولا رمزگذاری داده ها و یا کلید برای دسترسی به شبکه و جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز است.

در اين روش، بررسی سایت اطمینان حاصل شود که اترنت بی سیم کار درستی مورد نیاز است. باید وجود داشته باشد هیچ دخالت بیش از حد از ثبت نام به محل فرستنده.
توصیه استفاده:

هنگامی که شما نیاز به اتصال با سرعت بالا برای ارسال فیلم های بزرگ و یا فایل های تصویری به نشانه.
علامت می تواند از چندین کامپیوتر و یا از شرکت گسترده شبکه قابل دسترسی است.

3. مودم همراه
روش مودم همراه در حال کسب محبوبیت اما آن هنوز نمی اغلب در حال استفاده است. این اجازه می دهد تا دسترسی به ثبت نام بیش از شبکه های داده به عنوان تلفن های هوشمند (3g, 4g، LTE، و غیره.). تا زمانی که همراه سیگنال قوی و در دسترس است آن هر نقطه می توان راه اندازی.

هنگام استفاده از این روش طرح ماهیانه "فقط داده ها" از طریق حامل بی سیم مورد نیاز است. حامل بی سیم سپس اینترنت خارجی ارائه آدرس IP مودم همراه (ATT, Verizon, T-Mobile, با حداکثر سرعت دویدن) استفاده کنید. این مودم همراه به ورود به سیستم با استفاده از یک روتر امن متصل است. پیام به ثبت نام با استفاده از آدرس IP منحصر به فرد فرستاده می شوند.
توصیه استفاده:

نشانه هایی در مکان های خارج از سایت و از راه دور کنترل می شود.
برای سیستم مدیریت محتوای مبتنی بر ابر.
در نتیجه

ارتباط به نشانه مهم است. مزایا و معایب هر روش را قبل از تصمیم گیری با استفاده از درک. مشورت با NEWSTAR-LED به اطمینان حاصل شود که شما دریافت خواهید کرد بهترین راه حل ممکن و تجهیزات.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board