توسعه صنعت چینی LED صفحه نمایش

توسعه صنعت چینی LED صفحه نمایش
13th ژوئیه سال 2015

بعد از تجربه توسعه سریع در 2012 LED صفحه نمایش صنایع از طریق ادغام دوره رفت. اکثر شرکت ها با تجربه دوره کم حاشیه سود ناخالص و درآمد افزایش آهسته و هرج و مرج رقابت در صنعت. بازار به طور کلی که صنعت صفحه نمایش LED بدون موانع رقابت جدی همگن و قیمت های پایین سرمایه گذاری بودند. با این حال، پس از عمق اکتشاف زنجیره صنعت ما فواید LEDs صادرات گرا از برتری خود در هزینه توسعه افقی فن آوری و فضای بازار گسترده کشورهای دیگر آمده کشف. با نرخ رشد ادامه روند مثبت برای آینده، سرمایه گذاران بپردازند توجه مناسب به وابسته است که از سرعت در حال گسترش صادرات کسب و کار بهره مند شوند.

برتری هزینه تجهیزات LED صفحه نمایش

نگاهی به صنعت صفحه نمایش LED، کسب و کار چینی برتری روشن در قیمت در مقایسه با کشورهای دیگر است. فروش فعلی قیمت برای نمایشگرهای LED چینی 35% - 50% از محصول مشابه در کشورهای دیگر. حتی با قیمت پایین تر فروش چین هنوز قادر به حفظ حاشیه سود ناخالص بهتر است. دلیل اصلی برای این منابع در چین بودن ارزان تر و ارزش خود را در خط مشی بازپرداخت مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده) اضافه می شود. این دو جنبه اجازه می دهد هزینه LED چینی را به حدود 35 درصد کمتر از کشورهای چین رقابت در بازار افزایش نشان می دهد.

در عین حال استفاده از روشنایی های محلی florescent است نیز به شدت هزینه های را کاهش. نگاهی به ترکیب هزینه چینی نمایشگرهای LED محلی، اکثر چراغ روشنایی که می رسد حدود 39 درصد است. اکثر شرکت های محلی نمایش چینی یا محلی چراغ روشنایی یا نور چراغ محلی بسته بندی شده استفاده کنید. شرکت های کشورهای دیگر استفاده از روشنایی از دیگر تولید کنندگان بین المللی (Nichia، Kortec). داده ها نشان می دهد که قیمت چراغ های چینی 1/3 است که دیگر بین المللی تولید کننده. اگر فرض کنید که تمام هزینه های خارج از چین یکسان است و تنها به دلیل تفاوت قیمت برای روشنایی خارج از چین، هزینه نمایش محلی چینی 44 درصد کمتر از دیگر تولید کنندگان بین المللی است.

همچنین، حقوق کشورهای دیگر هفت بار که کارگران چینی هستند. اگر هزینه یکسان باقی می ماند، به عنوان مثال، کار هزینه, سپس کل هزینه برای نمایش چینی 17 درصد پایین تر است. محصولات قفسه های خالی و فریم های فولادی و مدار چاپی، و دیگران تفاوت قیمت زیادی بین چین و کشورهای دیگر. در بالای آن، اضافه کردن در هزینه طراحی، هزینه محصولات محلی چینی 30% - 50% است که از کشورهای دیگر. صادرات چینی LED صفحه نمایش 17% مالیات بر ارزش افزوده ميزان بازپرداخت لذت ببرید. دولت برای حمایت از افت بیشتر در هزینه پیش بینی شده است.

در حالی که گسترش بازارهای کشورهای دیگر بازار چین محدودیت تجربه

پس از افزایش انفجاری در صنعت صفحه نمایش LED در 2010, کل صنعت یک قطره بزرگ را تجربه کرده. نگاهی به داده ها از دیگر صنایع، حتی اگر کل صنعت آهسته، که وضعیت برای صادرات در بازار داخلى به وضوح خوب بود روشن بود. تمام شرکت های افزایش درآمد فروش حدود 30% بود. در همان دوره درآمد فروش برای اکثر چینی محلی کسب و کار بین-10 و 10 درصد باقی مانده است.

در حال حاضر سطح تکنولوژی صنایع خارج از چین در حال حاضر معادل. از دیدگاه مشتریان ترمینال و استفاده، پایین بسیاری از سازنده چینی از جمله Newstar نوری شرکت با مسئولیت محدود، مقدار زیادی از عملکرد رضایت بخش در انجام پروژه های بزرگ مقیاس از مراکز بزرگ نمایشگاه مراکز ورزشی حتی به استادیوم ملی پکن و شانگهای نمایشگاه مرکز داریم. حتی اگر هنوز هم وجود دارد که فاصله بین محلی نمایشگرهای LED چینی و نمایش توسط تولید کنندگان بین المللی گذشته از فوق العاده محصولات نهایی بالا، صفحه نمایش است که با استفاده از چراغ های چینی هنوز مطالبات برسد.

اگرچه شرکت های چینی محلی چراغ هنوز محصولات با عملکرد هزینه بالاتر بستگی دارد، در آینده کسب و کار صادرات هنوز توسعه سریع ادامه خواهد داد. محلی شرکت ذکر شده چینی امیدوار است برای به دست آوردن یک منطقه بزرگتر برای توسعه است. سرمایه گذاران باید پرداخت توجه به بازاریابی که از سرعت در حال گسترش صادرات کسب و کار بهره مند شوند.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board