آینده بازار آب در فضای باز LED صفحه نمایش کامل رنگ

آینده از آب پر رنگ در فضای باز LED صفحه نمایش بازار


تبلیغات در فضای باز تا به سابقه بسیار طولانی در توسعه شهر در همان زمان وجود داشته است شهرهای مکمل یکدیگر و تبلیغات در فضای باز مقدار غیر قابل تعویض است. صفحه نمایش LED از توسعه از چند سال به آن حساب برای نیمی از بازار در فضای باز, از 60 ٪ سهم بازار. امروزه استفاده از صفحه نمایش در فضای باز تبدیل شده است روند آینده است.


اجماع از صنعت رسانه: تبلیغات در فضای باز سنتی مانند جعبه های بزرگ، نور ستون قابل مشاهده فاصله محدود است، تنها صفحه نمایش، در فضای باز رسانه ظاهرا شده است قادر به پاسخگویی به طور کامل بازار امروز به خواسته. تبلیغات با استفاده از فن آوری های جدید به همراه جدید در حال ظهور شکل در فضای باز, در فضای باز LED صفحه نمایش رسانه باید به موقع.

پر رنگ چراغ صفحه نمایش جهانی توسعه سریع نوع جدیدی از رسانه های صفحه نمایش در 1990s ترکیبی از مدرن صرفه جویی در انرژی فن آوری بالا، حفاظت از محیط زیست، تصویر رنگی، پویا و متن را نمایش داده می, محدوده بصری مجموعه ای گسترده از مزیت است. در فضای باز LED صفحه نمایش تبلیغات صفحه نمایش بزرگ، تاثیر بصری است تکان دهنده، به طور کامل جلب توجه مخاطبان، ترکیبی از رسانه های جدید و پیشرفته است.

LED صفحه نمایش رسانه ها در همان زمان رسیدن به طور موثر به بالا ویژگی های تبلیغاتی در قالب مقايسه با تلویزیون، روزنامه ها و رسانه های دیگر، قیمت نسبتا پایین است. این ارزش های منحصر به فرد LED صفحه نمایش در فضای باز رسانه به طور طبیعی darlings جدید رسانه ها تبدیل شده است. CBD هسته ای منطقه از میدان تایمز در نیویورک و توکیو ژاپن کنزا ردیف بر ردیف LED صفحه نمایش تبلیغات نه تنها توابع بازاریابی، همچنین نماد وضعیت شرکت های مشهور جهان - تسلط شرکت های بزرگ در صنعت قادر به پخش در آگهی پخش تبلیغات شرکت ها اجازه می دهد مردم به درک آن نام تجاری در جهان است.

بر خلاف رسانه های سنتی در فضای باز LED نمایش رسانه فقط ساده در فضای باز که در همان زمان ویژگی های و مزایای تلویزیون و دیگر رسانه ها. با این حال، صفحه نمایش LED فقط فرمت ساده در فضای باز رسانه و تلویزیون رسانه است، آن یک فضای خلاق بیشتر و فضای سه بعدی گسترده تر از تعامل و ارتباط با مصرف کنندگان زمان و مکان است، به نیازهای فردی گسترش عصر دیجیتال مفهوم شکل منحصر به فرد از روی صفحه نمایش است.

زنده ماندن در فضای باز LED نمایش نقص فنی خاص، اما صفحه نمایش LED تاثیر فضای بازار گسترده ای با توسعه نامحدود ندارد.

---می آید از Newstar بازاریابی (2015-12-7)

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board