کیفیت صفحه نمایش تاثیر چگونه رهبری است؟

کیفیت صفحه نمایش تاثیر چگونه رهبری است؟

برای تمام رنگی LED نمایش، منجر به عنوان اجزای مهم ترین آن کیفیت آن نقش بسیار مهمی بر روی صفحه نمایش LED. صفحه نمایش LED با استفاده از چراغ های شماره زیادی در هر متر مربع، ال ای دی به طور مستقیم تعیین کننده عملکرد اشباع رنگ و وضوح صفحه نمایش تمام رنگی LED.

1) تمام رنگی LED روشنایی
چراغ روشنایی رنگ کامل چراغ روشنایی صفحه نمایش استفاده از جریان بالاتر را تعیین می کند، روشنایی LED بالاتر است. همچنین، چراغ زاویه های مختلف در همان اندازه تراشه زاویه کوچکتر مشاهده، روشنایی بالاتر اما زاویه دید صفحه نمایش را به طور کلی 100 درجه-110 درجه LED صفحه نمایش زاویه کافی اطمینان حاصل شود.

2) نرخ شکست LED صفحه نمایش
صفحه نمایش LED با هزاران و یا حتی صدها هزار نفر از قطعات چراغ قرمز و سبز و آبی تشکیل شده است. معمولا میزان شکست کمتر از 1/10000 پس از 72 ساعت تست پیری است.

3) تضعیف نور LED صفحه نمایش
چراغ روشنایی به آرامی خواهد شد پوسیدگی همراه با استفاده طولانی مدت، تضعیف با LED تراشه، تکنولوژی بسته بندی مواد کمکی مربوط است و به همین ترتیب. به طور کلی بعد از 1000 ساعت پیری 20 mA در درجه حرارت نرمال, میرایی چراغ قرمز باید کمتر از 7%، آبی و سبز LED فروپاشی باید کمتر از 10%. قوام واپاشی نور RGB تاثیر زیادی بر آینده تعادل سفید نتیجه مؤثر بر وفاداری صفحه نمایش است.

4) چراغ صفحه نمایش توانایی أنتستتك
از آنجا که رهبری در دستگاه های نیمه هادی، حساس به الکتریسیته ساکن است، به راحتی می شکست با الکتریسیته ساکن، بنابراین توانایی آنتی استاتیک برای طول عمر LED صفحه نمایش است. به طور کلی، چراغ LED ضد تست ولتاژ ثابت باید بیش از 2000V باشد.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board