نحوه انتخاب درایور LED IC

چراغ موقعیت کشور خود را در نور پس زمینه دستگاه قابل حمل را ایجاد کرده است. حتی در برای پانل ال سی دی بزرگ به اندازه نور پس زمینه، آن را به چالش CCFL جریان اصلی آغاز شده است. در روشنایی, LED در بازار با توجه به ویژگی های برجسته آن صرفه جویی در انرژی و دوستی از محیط زیست و عمری طولانی و نگهداری پایین به خصوص محبوب است. مدار درایور بخش مهم و جدایی ناپذیر LED است. چه در روشنایی، نور پس زمینه یا صفحه نمایش، انتخاب معماری فنی مدار درایور باید مربوط به برنامه های خاص.

می رود ساز نورپردازی LED به شرح زیر است: دادن فوتون ها هنگامی که ولتاژ به جلو هر دو به پایان می رسد، حامل اقلیت و اکثریت حامل در recombine نیمه هادی به انتشار انرژی مازاد اعمال می شود. توابع اصلی درایو سنسور ال ای دی به انتقال ولتاژ AC به منبع تغذیه ثابت و مطابقت با ولتاژ و جريان با توجه به شرایط دستگاه چراغ. به غیر از نیاز ایمنی مدار درایور LED نیز شامل دو ویژگی اساسی دیگر باید:
اول، ثابت فعلی باید تا زمانی که ممکن است نگهداری می شود، در نتیجه تنوع خروجی فعلی قادر به بین محدوده ±10% به خصوص در هنگام تغییر تامین قدرت فراتر از محدوده % ±15 نگهداری است. اینجا دلایل داشتن درایور فعلی ثابت در هنگام استفاده از LED مانیتور، دیگر دستگاه های روشنایی یا نور پس زمینه:
1. برای جلوگیری از دیسک فعلی از بیش از میزان حداکثر و بیشتر آن را تحت تاثیر قرار.
2 به زیرکی انتظار می رود شرایط و همگن رنگ و درخشندگی هر چراغ باشد.
دوم، مدار درایور باید مصرف برق کم نگه که LED کارایی سیستم می تواند در سطح بالا باقی می ماند.
PWM (تغییر پهنای پالس) نور سنتی تنظیم فن آوری است که با استفاده از پالس دیجیتال ساده برای زمان روشن و خاموش درایور LED است. سیستم تنها نیاز به تامین پالس دیجیتال پهن و باریک به منظور به راحتی تغییر خروجی برای تنظیم درخشندگی LED. مزیت این است که تکنولوژی قادر به ارائه نور سفید با کیفیت بالا با بهره وری بالا از طریق نرم افزار آسان است. اما نقطه ضعف های مهلک: حساس به EMI (تداخل الکترومغناطیسی)، گاهی اوقات حتی شنیدن صداهای تولید می کند.
افزایش ولتاژ کار مهم مدار درایور LED, تقسیم به دو حالت مختلف توپولوژیک، یعنی، تقویت ولتاژ از طریق سلف و اتهام دست انداز است. LED است جریان محور و سلف در لحظه فعلی انتقال کارآمد ترین است, بنابراین بزرگترین قدرت ولتاژ افزایش از طریق سلف راندمان بالا که 90% برسد اگر به درستی طراحی شده نهفته است. با این حال، ضعف آن است که بسیار قابل توجه است، يعنى EMI قوی که تحمیل بالا مورد نیاز در سیستم های مخابراتی محصولات مانند تلفن های موبایل. با ظاهر اتهام پمپ موبایل بیشترین ولتاژ از طریق سلف افزایش نیست. البته بهره وری افزایش ولتاژ از طریق پمپ هزینه کمتر در راه دیگر است.
مهم نیست که در روشنایی یا نور پس زمینه برنامه های کاربردی، طراح محصول به صورت مشکل بالا بردن بهره وری انتقال درایور. برای بهبود انتقال بهره وری نه تنها مفید برای محصولات قابل حمل به گسترش زمان آماده به کار است اما همچنین وسیله مهم برای حل مشکل اتلاف حرارتی LED است. در روشنایی، استفاده از قدرت بالا چراغ نیز مشکل افزایش بهره وری انتقال کنوني.
LED نیاز فعلی و ولتاژ قطعات برقراری ثبات در کار است که با تقسیم ولتاژ بالا و مصرف کم برق برجسته باید، در غیر این صورت، LED بسیار کارآمد راندمان کلی سیستم به دلیل بالا کار مصرف چنین اصل بهره وری انرژی و بالا پایین. همانطور که ممکن است برای اطمینان از کارایی سیستم LED به جای مقاومت یا ولتاژ سری برقراری ثبات در مدار بنابراین، مدار محدود کننده جریان اصلی مدارهای بسیار کارآمد مانند خازن، سلف و یا مدار سوئیچینگ با منبع تغذیه باید استفاده کنید. سری ثابت قدرت خروجی مدار خروجی نور LED ثابت در طیف گسترده ای از تغذیه می تواند نگه دارید اما مدار آیسی طبیعی برخی از بهره وری از دست بدهند. تصویب مدار با منبع تغذیه سوئیچینگ قادر به تضمین قدرت ثابت خروجی با بهره وری بالا انتقال تحت تغییرات چشمگیر ولتاژ منبع تغذیه است.
در حال حاضر، LED با اثرگذاری خود را دور از جایگزین لامپهای فلورسنت سه باند است هنوز چراغ کارآمد تحت ایمنی اضافی ولتاژ پایین (SELV)، برای نمونه، چراغ های زیر آب در استخرهای شنا و یا استخر paddling لامپ معدن کار می کنند. علاوه بر این، چراغ مزیت منحصر به فرد در استفاده مستقیم از انرژی سبز مانند انرژی خورشیدی، انرژی باد و یا چراغ اضطراری. ویژه در نور تنظیم چراغ نمی تنها متوجه صفر تا صد در صد تنظیم، اما همچنین حفظ اثر بخشی بالا در کل فرایند تنظیم بدون صدمه زدن به دوام که وظیفه ای دشوار برای چراغ های تخلیه گاز است.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board