نحوه کاهش میرایی نور LED صفحه نمایش

تضعیف نور همیشه مشکل نگهداری در بزرگ LED صفحه نمایش دیجیتال و صفحه نمایش ماتریس نقطه، علاوه بر استفاده از تهویه مطبوع، LED و همچنین نیاز به اتخاذ اقدامات فعلی ثابت. پیکسل تشکیل شده توسط تکثر LED است که پویا تحت کنترل روشن متناوب, بنابراین جریان ثابت تولید شده توسط مدار مجتمع IC و آن جور نیست. و راه حل این است که استفاده از لوله های پلی اتیلن MZD, آن نیازی به تغییر تنظیمات اصلی مدار، فقط نیاز به اضافه کردن لوله های پلی اتیلن WMZD قبل یا بعد از هر پیکسل و را پیکسل به عنوان مقاومت "لامپ"، به این ترتیب LED صفحه نمایش نور فروپاشی اقتصادی را کاهش می دهد.
انتخاب WMZD با توجه به چراغ پیکسل فعلی و موازی شماره، اگر پیکسل LED 4 به 6/18 آهنگساز: است ~ 20mA در سری، سپس می توانید اضافه کردن لوله های پلی اتیلن WMZD-A20 در حلقه، تغییر دمای محیط از - 40℃ ~ 120℃ پیکسل فعلی به حفظ همیشه در 18 ~ 20mA، مانع از آن را در تضعیف نور چراغ به طور موثر ، و مصرف برق A20 ترمیستور کمتر از 60 مگاوات.


اگر پیکسل LED ماژول 100mA، سپس استفاده B100 مصرف B100 کمتر از 65 اگر ماژول 200mA، سپس WMZD B100 در مدار، می توانید استفاده کنید مگاوات.

در کوتاه مدت استفاده WMZD لوله های پلی اتیلن در بزرگ LED صفحه نمایش نوآوری های فن آوری است این تغییر پیچیده نیاز نیست، شما می توانید اثبات اثر خود را فقط با یک ماژول نمایش و دماسنج و ammeter و کوره یا بخاری.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board