نحوه تست LED نور میرایی

چراغ نور میرایی تضعیف نور را در زمان انتقال محو نور LED ساخته شده توسط هر شرکت متفاوت است، نیز وجود دارد نور فروپاشی برای LED پر قدرت، و ارتباط مستقیم با درجه حرارت، عمدتا تراشه فسفر و تکنولوژی بسته بندی بستگی دارد. LED میرایی درخشندگی (از جمله روشن میرایی، تغییر رنگ، و غیره)، است اندازه گیری استاندارد کیفیت رهبری نیز این نگرانی بزرگ به بسیاری از تولید کنندگان LED و LED کاربر است.

با توجه به طول عمر تعریف برای محصولات ال ای دی LED صنعت، طول عمر LED زمان کار تجمعی از مقدار اولیه تا محو نور 50 درصد از ارزش اصلی است. هنگامی که چراغ رسیدن به پایان عمر خود این به این معنی چراغ هنوز هم روشن. با این حال، در روشنایی نور اگر مجاز است نور خروجی میرایی در آن 50 ٪. به طور معمول، روشنایی داخل ساختمان واپاشی نور نه بیشتر از 20%، در فضای باز روشنایی محو ممنوع است بیش از 30% می.

برای آن است وارد بازار روشنایی غیر نظامی در حال حاضر، تضعیف نور سفید LED یکی از مهم ترین مسائل است. و تولید کنندگان معمولا میرایی در سه روش آزمایش:

1) روش بصری: به طور مداوم روشن چراغ, روشنایی را مشاهده و تغییرات رنگ توسط چشم انسان.

2) رنگ نور استفاده از ابزار تست: که در به طور مداوم روشن چراغ روند را منجر به ابزار تست رنگ نور اغلب و نتایج آزمون ثبت و گزارش آزمون نتیجه توسط اکسل و یا دیگر ابزار.

3) استفاده از ابزار حرفه ای تست برای اندازه گیری نور محو که LED در تجهیزات تست در طول به طور مداوم روشن، سیستم قرار داده خواهد شد ردیابی زمان واقعی برای تغییر رنگ و روشنایی LED، به طور خودکار تولید برگه اطلاعات.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board