دستورالعمل محتوای علامت های دیجیتال LED

در فضای باز علامت های رهبری یک ابزار عالی برای جلب توجه عبور ترافیک است. به منظور انجام این کار شما باید نمایش محتوای چشم نواز در نشانه. پیام ها باید به طور خاص برای مخاطبان محیط و مکان را بوجود آورده. با نمایش ترکیب مناسبی از پویا, محتوای موثر مخاطبان خود را متوقف و خیره نگاه کردن.

چیزهایی که هرگز به همان باقی بماند

یکی از مزایای بزرگ با استفاده از یک علامت سرب در فضای باز است که شما تغییر می تواند محتوای آن را به عنوان اغلب به عنوان شما می خواهید. از طریق این، شما می توانید اضافه کنید خوردها آب و هوا، اخبار، ورزش یا ترافیک از خود منبع و یا شکل دیگری از پخش رسانه های آر اس اس خوردها. شما می توانید تغییر دهید و مخلوط همه چیز را از رویدادهای محلی و اطلاعیه ها، به آخرین اطلاعیه ها.

این را به نفع خود را با نام تجاری استفاده کنید. زمانی که صفحه نمایش جدید نصب شده است، اکثر مردم را متوقف و گرفتن اخطار از آن. می ایستد و جلب چشمان بینندگان به دلیل آن است که طراوت و پر جنب و جوش. ثبت نام به طور معمول و برای چند ماه، اما بعد از اینکه که آن را مانند نشانه ثابت است که برای بینندگان محو می شود استفاده می شود. علامت های برخی از صاحبان کردن دلیل که آنها لازم نیست که تبلیغات فعلی و یا ارائه شده به ارائه خبری مهم برای ارائه، نرم افزار بسیار آسان برای استفاده نیست، یا آنها فقط بیش از حد شلوغ است محتواست.

ایجاد و مدیریت محتوا

محتوا نشانه ها به رهبری تازه به حفظ توجه عبور روزانه ترافیک حفظ.

همیشه اطمینان به ایجاد محتوا مربوطه و جالب است که متمرکز شده و متناسب با مخاطبان خاص شما را هدف قرار. برخی از مطالب می تواند برای رسیدن به محتوای اصلی افزایش بار. این منجر به بهتر آگاهی برند و وفاداری; و بیشتر به اطلاع مخاطبان.

10 دستورالعمل به دنبال که شما نگه داشتن شما در فضای باز نشانه ها به رهبری کمک محتوا خواهد شد تازه و در حال حاضر اینجا هستید:

برنامه ریزی محتوا و پیام های شما را قبل از استقرار نمایش می دهد.
فکر می کنم در مورد مخاطبان خود را.
پیام خود را تعیین و استعلام به عمل.
آماده سازی و سازماندهی مطالب خود را در پیشبرد.
قابلیت دسترسی را مد نظر در هنگام طراحی راه خود را پیدا کردن مطالب.
بهینه سازی تصاویر، اما اجازه ندهید که تصاویر را بیش از حد فضا.
مخاطبان خود را به عمل در پیام خود را دریافت کنید.
آزمایش با محتوا به دیدن که پیام های افزایش زمان ساکن.
محتوای برنامه در زمان های خاص در طول روز نمایش داده می شود.
بازی و یا چرخش محتوای مختلف براساس زمان از روز و روز هفته.

 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board