صفحه نمایش LED شهری برنامه

در برنامه ریزی انرژی به طور گسترده ای استفاده می شود، رشته برنامه ریزی حمل و نقل، فضا نظارت، نظارت بر امنیت و کنترل و غیره. صفحه نمایش با وضوح بالا مورد استفاده در سیستم اعزام عمدتا به تقویت نظارت بر اطلاعات تصویر، تحقق بخشیدن به هدف در زمان نظارت و اعزام است. بسیاری از ایستگاه نمایش نوار و صفحه نمایش دو رنگی است که درخواست اطلاعات نشان می دهد و داخل و خارج از اطلاعات ایستگاه نیز راه را برای نشان دادن اطلاعات اعزام است.

پر رنگ دیوار LED صفحه نمایش فن آوری صفحه نمایش LED را در قسمت از فضای باز تزئینی است، که اصل کار هدایت و کنترل شده توسط دو بخش با چراغ های کوچک LED به عنوان نور ساطع صفحه نمایش LED واحد مربع، محصولات جدید روشنایی LED مربع از طریق چند پیکسل عناصر با توجه به برخی تشکیل ماتریس از صفحه نمایش LED یا ال ای دی تبلیغات چراغ ، به همراه کنترل کننده و اتصال به کامپیوتر را تشکیل می دهند. LED صفحه نمایش نوع انرژی به نور مرئی به نیمه هادی، مزایای استفاده از صفحه نمایش LED به عنوان شده است:

الف راندمان بالا، مصرف انرژی کوچک.

ب کیفیت نور خوب است، زیرا هیچ طیف ماوراء بنفش و مادون قرمز گرما نیست، هیچ اشعه وجود دارد، نور منبع صفحه نمایش LED روشنایی به طور معمول سبز است.

ج عمر طولانی روشن فروپاشی 50% عمر اسمی ساعت 10 میلیون.

د امن. ولتاژ بین تقریبا 1.5V تک ~ 5V کنونی عامل 20mA در مورد.

ه سبز. زباله های قابل بازیافت، بدون آلودگی; بر خلاف لامپ های فلورسنت شامل مؤلفه های جیوه باشد.

اله کنترل انعطاف پذیر، جریان می توان با تنظیم نور تنظیم ترکیبی از رنگ های مختلف نور رنگ با زمان بندی کنترل مدار برای دستیابی به انواع تغییرات پویا.

این مزیت را صفحه نمایش LED چراغ سبز ایده آل، شده است به طور فزاینده ای موفق در نور و نمایش برنامه های کاربردی در زمینه مهندسی در نظر گرفته شده است. توانایی در عملکرد رنگ صفحه نمایش LED روشنایی کنترل حفاظت از محیط زیست و انرژی صرفه جویی در مناطق از چراغ نئون سنتی رشته ای و هالوژن و دیگر مزایای آشکار. LED صفحه نمایش پیکسل را می توان به شکل پویا همیشه در حال تغییر جلوه های بصری ترکیب شده است.

 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board