ویدئو وال برای تبلیغات و یا رویدادهای ورزشی منجر

اگر شما همیشه باید به برخی از پاپ در برخی باشگاه های مختلف که ممکن است شما را دیده اند که در شهر شما رتبهٔ جرأت، شما احتمالا LED ویدئو وال با صفحه نمایش بزرگ مناطق مطالب تبلیغاتی و خیره کننده به نظر می رسد آن را دیده اند خواهد شد. این زنجیره های دیزی مختلف صفحه نمایش ال سی دی است که کار به طور همزمان با یکدیگر برای ایجاد یک تصویر است. این مفهوم توانایی قبل از مورد انجام شده بود اما با استفاده از آنچه را به نام مانیتور CRT که بزرگ شدند و حال یک لوله است که تصویر را از یک نقطه دیگر در مانیتور خود را پیش بینی شده بود.

نصب و راه اندازی چراغ های دیواری می تواند کمی مشکل است و باید توسط یک متخصص انجام شود. اطمینان حاصل کرد که این نوع خاص از راه اندازی نصب شده که دقیقا راه آن باید باشد بدهد آن طول عمر است که می خواهید و به عملیات بی عیب و نقص پس از نصب. هنگامی که در باشگاه و یا استفاده از انتخاب شما کاربر دقیق نرم افزار خاص است که هر دو بار بر روی کامپیوتر شما یا دیسک برای نصب مستقیم به کامپیوتر خود را در دسترس استفاده می کنند یکی از این واحدها نصب شده است. هر برنامه کامپیوتری است که شما با توجه به اینکه برای هر یک از برنامه های کاربردی کسب و کار خود را با استفاده از باید کاربر پسند و شما را قادر به راحتی آن را به مشخصات خود را پیکربندی کنید. تنظیم نرم افزار برای حالات مختلف مانند شرایط زمان و یا تبلیغات خاص و یا موسیقی است که شما احساس می کنید از طریق خود چراغ های دیواری است آسان و راحت به انجام اجرا می شود.

به طور معمول این نرم افزار بر روی هر نوع ویندوز مبتنی بر کامپیوتر اما نیز وجود دارد که برنامه های کاربردی برای سیستم عامل های لینوکس و یونیکس اجرا خواهد شد. یک چیز به خاطر داشته باشید در هنگام انتخاب LED ویدئو وال است که شما می خواهم به بهترین صفحه نمایش ممکن است و اگر شرکت شما با پیشنهادات خرید و فروش در آن منطقه ارتقا آن چیزی است که شما باید در نظر است. بسیاری از کسب و کار امروز با استفاده از چراغ های دیواری نه تنها نمایش منظور اما برای مقاصد تبلیغاتی نیز ادامه دارد.

انواع مختلف از تبلیغات است که در اجرا تعیین بار هدف عمومی به آنها نگاه بهتر در برخی از محصولات و خدمات است که شما باید ارائه دهد. این بسیار مفید است هنگامی که شرکت های بزرگ اتاق های انتظار بزرگ و یا lobbies که افراد هر دو کارکنان و مشتریان، سفر را از طریق هر روز. برخی از اطلاعات است که شما در اینجا داده شده با استفاده از شما می تواند کمک در تصمیم گیری خود را در نوع مناسب از چراغ دیواری ویدئویی را به جای CRT قدیمی.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board