صفحه نمایش LED تبلیغات در فضای باز ملی P10 کنار جاده ای در رومانی

ملی کنار جاده P10 تبلیغات در فضای باز LED صفحه نمایش در رومانی

Newstar در فضای باز P10 صفحه نمایش تبلیغات LED در رومانی به تازگی نصب شده. با نصب ثابت استاندارد کابینه ضد آب دارای سی دی 7000/m2 روشنایی می دهد میزان تازه کردن بالا لذت بصری مردم ملموس است.


صفحه نمایش را در کنار جاده ملی نصب شده است، برآورد جریان ماشین عبور در منطقه دید صفحه نمایش LED تبلیغات در فضای باز مقدار نمایش به پانزده هزار در هر هفته. این محل بسیار خوبی برای تبلیغات موثر است.

مشتری صفحه نمایش LED خریداری شده از شرکت های دیگر قبل از، اما صفحه نمایش همیشه مشکلات و پس از حمایت فروش تا مشتری به دنبال تامین کنندگان جدید در آغاز، مشتری زن و شوهر تامین کننده صفحه نمایش led از کیفیت نگرش قبل، در مقایسه با و پس از فروش و جزئیات مربوط به پردازش، در نهایت، در فضای باز P10mm چراغ صفحه نمایش نصب شده بود توسط Newstar کارخانه ها هر یک انجام نمی دهد.

پس از پایان نصب مشتریان بسیار راضی است با صفحه نمایش LED و خدمات ما "من خیلی صادقانه با شما باشد و شما تبریک همه در مورد کیفیت و کار حرفه ای ارسال می خواهم. من بسیار خوشحال شانس خود را برای کار با شما، چرا که همراه با شرکت کیفیت دارم تغییر واقعی برای تهیه پروژه های حرفه ای هستم".

با تشکر برای همه مشتریان قدردانی کیفیت محصولات و خدمات ما. اگر شما هر گونه پژوهش مورد نیاز خود را به ما بگویید Newstar می ارائه بهترین راه حل و لذت بردن از حرفه شما اجازه.

 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board