نمایش بهترین تصویر از سیستم LED صفحه نمایش

یکی از بزرگترین مشکلات مردم چهره آنها خرید خود را اولین چراغ صفحه نمایش قرار دادن تصاویر در آن است که به خوبی بر روی صفحه نمایش نشان می دهد. اساسا، صفحه نمایش LED قابل توجهی متفاوت از صفحه نمایش کامپیوتر است و نیاز خود تصاویری برای بهترین استفاده از تکنولوژی قالب بندی. به سادگی حذف BMPs از هارد دیسک خود را بر روی علامت اغلب اوقات، به تصویر ضعیف در LED خود را منجر شود،.

اگر شما به درک فن آوری صفحه نمایش LED، با این حال، سپس شما تصاویر بزرگ، چشم نواز است که مشتریان خود را درگیر خواهد کرد می آمد با.

قطعنامه

اولین چیزی که به خاطر داشته باشید در مورد LED صفحه نمایش است که آن می گذرد به وضوح بسیار پایین تر از مانیتور کامپیوتر. «راه حل» به سادگی به معنای چند پیکسل (نقطه) را بر روی صفحه هستند، و اندازه گیری ردیف ها و ستون. مانیتور کامپیوتر مدرن می گذرد به وضوح 768 x 1024 یا بالاتر, در حالی که LED با وضوح بیشتر شبیه 80 x 208 یا 48 x 96 خواهد بود. این تفاوت بزرگ در سطح جزئیات است که در دسترس است.

اگر شما در تلاش برای قرار دادن تصویر در اندازه بزرگ بر روی یکی از این نمایش LED، بسیاری از اطلاعات بصری به عنوان آن را به فرمت کوچکتر فشرده می شود سقط می شود است. اطلاعات خوب و به خصوص متنی کوچکی را تحریف و یا حتی به طور کامل پنهان تبدیل.

اجتناب از تحریف

هنگامی که اولین استفاده از علامت LED یا ال ای دی تابلو اعلانات با تلاش برای استفاده از تصاویر است که شکل اشتباه اشتباه عمده دیگر برخی از مردم را. در حالی که این است که همیشه درست نیست، گرایش فناوری صفحه نمایش LED به نفع قطعنامه که بسیار گسترده تر از آنها را به بالا. LED صفحه نمایش ممکن است قطعنامه مانند 96 x 288 که سه بار تا بالا است. فکر می کنم از آن را به عنوان تفاوت آموزش بر صفحه تلویزیون استاندارد با تصویر عریض می بینید در سینما.

در صورت استفاده از تصویر که شکل اشتباه برای نمایش آن به پایان خواهد رسید فشرده و تحریف. اگر تصویر بیش از حد بلند برای نمایش آن "، به عنوان مثال ر تبدیل خواهد شد". این اعوجاج می کند تصویر نگاه بد و مردودی علامت چراغ.

اندازه تصویر برای نمایش

راه حل برای این مشکل نسبتا ساده است: شما نیاز به فرمت تصویر از قبل به مناسب صفحه نمایش LED. تقریبا, هر ویرایشگر تصویر بر روی یک کامپیوتر حتی پایه Microsoft Paint برنامه ای که می آید استاندارد با ویندوز، توانایی برای تغییر اندازه تصویر به قطعنامه های مختلف است. قبل از نمایش تصویر بر روی صفحه نمایش LED آن دستی از قبل به مراجعه کنید چگونه به نظر می رسد تغییر اندازه. اگر آن تحریف شده و يا نامشخص، شما نیاز به ویرایش تصویر به فرمت ببرید.

این درست است برای متن، اگر شما با استفاده از LED تابلو اعلانات است. سعی کنید به ساده sans سریف فونت مثل Arial چوب. فونت پیچیده تر است، بیشتر احتمال دارد آن این است که دریافت تحریف شده در صفحه نمایش LED.

غذای آماده

استفاده بهترین LED نمایش تکنولوژی نیاز به اطمینان از تصاویر خود را به آن به طور خاص فرمت شده. ویرایش تصاویر خود را به طوری که آنها را در صفحه قرار گیرد و پیش نمایش آنها را قبل از داشتن آنها زندگی می کنند. این کلید برای گرفتن بیشتر از سیستم صفحه نمایش LED است.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board