چه چوب بلال منجر شده است؟

بلال LED تراشه در هیئت مدیره چراغ به این معنی، آن یکی از فن آوری تراشه برهنه که اتصال تراشه های برهنه به بستر توسط چسب رسانا یا غیر رسانا و سپس سیم اتصال به آن اتصال الکتریکی. بلال بسته است ضمیمه تعداد تراشه های به طور مستقیم به بستر، و سپس با یکدیگر توسط ژل سیلیکا، رزین و یا سایر مواد بسته بندی، قسمت زرد فسفر است.
فرایند تولید:
اولین قدم بلال بسته این است که تحت پوشش قرار دادن ویفر نقطه بر روی سطح بستر توسط حرارتی اپوکسی رسانا (معمولا رزین های اپوکسی با ذرات نقره مخلوط است). دوم ویفر در سطح بستر به طور مستقیم و سپس ویفر ثابت به بستر بصورتی پایدار و محکم توسط عملیات حرارتی قرار داده است. سوم به برقراری ارتباط الکتریکی بین ویفر و بستر توسط سیم مطابق با روش است.

مزیت های چراغ بلال:
منبع نور بلال می تواند حدود 30% صرفه جویی هزینه در نرم افزار، عمدتا در هزینه بسته چراغ موتور هزینه های تولید و هزینه های توزیع نور ثانویه است که اهمیت زیادی برای برنامه های کاربردی و ارتقاء نیمه هادی روشنایی دروغ.
در عملکرد از طریق طراحی منطقی و میکرو لنز قالب، ماژول نور بلال می تواند برای جلوگیری از نقص نقطه و تابش خیره کننده نور نیز دیگر نقص در دستگاه منبع نور مجزا وجود داشته. که به بهبود CRI به طور موثر در شرایط بدون کاهش کارایی نور و طول عمر قابل توجهی آن همچنین می توانید برخی از قرمز به تراشه مناسب، اضافه کنید.
در نرم افزار، ماژول بلال تولید روشنایی تولید کننده ساده تر و راحت تر می کند و هزینه را کاهش می دهد به طور موثر. در تولید، تجهیزات و تکنولوژی های موجود ماجول بلال های مقیاس بزرگ تولید و عملکرد بالا پشتیبانی می کند.
با توسعه بازار روشنایی LED روشنایی تقاضا به سرعت در حال رشد است، با توجه به هرگونه پرسش متفاوت از برنامه های روشنایی، سری بلال ماژول منبع نور برای تولید انبوه را تولید می­کنیم.
معایب LED بلال:
بلال تنگنا تکنولوژی بسته بندی چگونه به منظور بهبود قابلیت اطمینان از منبع نور و درجه حرارت آن است. با این حال، بسیاری از فعلی بازار بلال شرکت های بسته بندی کوچک هستند و آنها اغلب استفاده از بستر آلومینیوم به عنوان مواد. آلومینیوم بلال قابلیت اطمینان به دلیل آن بیشتر مقاومت در مقابل حرارت، آسان به علت مرگ LED یا تضعیف نور بالا کم است. بستر سرامیک مواد چوب بلال ایده آل است، اما هزینه آن نسبتا بالا است، به ویژه برای قدرت کمتر از 2W مشکل مشتری پذیرفته است.
همچنین تقاضا بلال منبع نور در بازار هنوز هم کم حال حاضر است. علاوه بر این، چراغ بلال وجود مسائل استاندارد سازی استانداردهای تولید کنندگان بسته و بنابراین دو طرف دشوار در یکپارچه سازی روشنایی کارخانه همان نیست.
نرم افزار:
در حال حاضر، برنامه های کاربردی اصلی برای بلال LED و استخراج لامپ نقطه چراغ، چراغ و غيره.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board