حالت اسکن صفحه نمایش LED چیست؟

حالت اسکن صفحه نمایش LED اشتباه بسیاری از مردم چیزی است کار می کند? و این تاثیر برای صفحه نمایش LED چیست؟ اینجا از دادن اطلاعات به شما جزئیات:
معنی چراغ IC، رانده است
معنی چراغ خاموش است.
درایو هر IC را 16 پین و 16 LED تراشه در اکثر می تواند درایو. حالت استاتیک درایو معنی تمام Led در ماژول LED با آیسی در هر زمان، مانند تصویر زیر رانده:

معنی حالت اسکن 1/12 1/12 Led در ماژول رانده توسط سرمایه فکری در یک زمان و دفعه دیگر led ها 1/12 وجود دارد سوق داده ميشود.

معنی حالت اسکن 1/6 1/6 Led در ماژول رانده توسط سرمایه فکری در یک زمان و دفعه دیگر led ها 1/6 وجود دارد سوق داده ميشود.

توجه: از آنجا که تغییر حالت اسکن خطوط به اسکن بسیار سریع و چشم انسان مشخص می کند، بنابراین در بصری، احساس ما LEDs نور در تمام وقت هستند اما در واقع حالت اسکن LEDs کردن زمانی که ما به آن را ببینید.
بنابراین حالت اسکن کم می توانید درایو IC ذخیره و صرفه جویی در هزینه. اما آنچه آن را برای صفحه نمایش LED تاثیر می گذارد?
1) روشنایی: بالا اسکن با نور LEDs بیشتر در در یک زمان، بنابراین روشنایی بالاتر از حالت اسکن پایین تر هستند، در تئوری برای همان صفحه نمایش LED, استاتیک اسکن روشنایی دو اسکن 1/2 است و 1/4 اسکن روشنایی دو اسکن 1/8 است. اما این نه فرمول مطلق چون مدتی وجود ندارد نیاز به روشنایی بسیار خواهد کرد کم کردن جریان و در نهایت کاهش روشنایی.
2) نرخ تجدید: اسکن معمولا پایین تر با نرخ تازه کردن پایین تر از اسکن بالاتر. و چون نرخ تجدید عمدتا در طراحی مدار چاپی بستگی دارد این مثل فرمول متعدد به عنوان روشنایی، قابل اجرا نیست.
3) مصرف قدرت: در تئوری اسکن بالاتر، قدرت بالاتر این است قابل مصرف چند فرمول برای مثال اسکن 1/5 است قدرت دو 1/10 اسکن. همچنین، آن را توسط جریان محدود، کارخانه ممکن است فعلی کاهش و در نهایت کاهش قدرت و روشنایی.
بنابراین، بسیار مهم است برای انتخاب یک حالت اسکن مناسب برای رهبری است نمایش، نه بالاتر بهتر، مکالمه نیز نیست. نیاز به آن براساس روشنایی برق نرخ تجدید و هزینه بالاخره خوب صفحه نمایش LED طراحی.


 

(Source: )

Recent Dynamic

Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board