ورزشگاه LED صفحه نمایش راه حل

شنژن Newstar های نوری شرکت, با مسئولیت محدود با کیفیت بالا صفحه نمایش ورزشگاه رهبری، رهبری محیط صفحه نمایش صفحه نمایش فوتبال منجر, ورزشی منجر به نمایش manufactuer در چین.

1. صفحه نمایش اثر

به عنوان هزینه پایین می آید از لامپ SMD منجر شده و کیفیت و روشنایی استاندارد است که به اندازه کافی برای نمایش در فضای باز است. سرمایه گذاران انتخاب مدل SMD به عنوان ورزشگاه صفحه نمایش است که می تواند دستیابی به اثر مشاهده بهتر ترجیح می دهند.

2. خدمات (تعمیر و نگهداری راه)

ماژول های خرابی جایگزینی بیشتر به راحتی و سریع تر هستند. که فقط نیاز به کمتر از یک دقیقه را از پنل، بنابراین می تواند کمک به کاهش هزینه های نیروی کار و نگهداری.

3. جمع آوری struture

4-ویژگی های

(1) بالا مقیاس خاکستری روشنایی و درجه بندی IP
مقیاس 16 بیتی خاکستری باعث می شود تصویر رنگی؛ 6500nits روشنایی تصویر را روشن در هر محیط زیست در فضای باز روشن IP65/IP54 در فضای باز استفاده می کند قابل اعتماد می سازد.
(2) تازه کردن بالا نرخ، بدون هر گونه حساسیت به نور یا آب موج برای ویدئو زندگی می کنند
(3) تازه کردن بالا امتیاز تا 3000 هرتز بدون هر گونه حساسیت به نور یا آب موج، نرخ تجدید بالا با موفقیت حل با از دست دادن مشکل سیاه و سفید، اطمینان از عملکرد صفحه نمایش کامل.
(4) مستقل زمین ساختار پشتیبانی، ثبات تر از شما فکر می کنید
انعطاف پذیر بین 75 درجه و 90 درجه زاویه دید بهترین اطمینان حاصل کنید. پانل 2 سانتی متر بالاتر از زمین اثبات آب موثر است.
(5) بازیکن حفاظت طراحی
طراحی ماسک و محافظ صفحه نمایش ویژه نرم حتی با حمله خارجی آن را حفظ امنیت بازیکن می تواند. طرح محافظت و پخش. طراحی ماسک و محافظ صفحه نمایش ویژه نرم حتی با حمله خارجی آن را حفظ امنیت بازیکن می تواند.


Quick Contact

Contact Information

3rd.building، پارک فناوری Hengchangrong (Hi-Tech)، Shilongzai، Shiyan Town، Shenzhen، China

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board